Test i doświadczenie z Bitcoin Pro

Veröffentlicht von

Bitcoin Pro to giełda kryptowalut, która z powodzeniem działa na rynku od 2011 roku. Dziś jest to jedna z najpopularniejszych platform handlowych dla monet cyfrowych dla anglojęzycznych handlowców na całym świecie. Bitcoin Pro zajmuje przyzwoite miejsce w pierwszej dziesiątce najbardziej renomowanych zasobów handlu kryptowalutami, zajmując pierwsze miejsce pod względem wolumenu obrotu pary BTC/EUR, a także 7 miejsce pod względem dziennego obrotu.

Firma zdołała zdobyć dużą popularność dzięki temu, że przywiązuje dużą wagę do ogólnej jakości usług i kwestii bezpieczeństwa. Dziś pozwala jej to na posiadanie niemal nieskazitelnej reputacji wśród użytkowników z Europy i Ameryki.

Z pewnością, podobnie jak wielu innych entuzjastów kryptowalut, chciałbyś wiedzieć, czy Bitcoin Pro jest po prostu kolejnym oszustem, czy też jest to wartościowa giełda kryptowalut, która nie zamierza oszukiwać swoich użytkowników, jest doskonała pod względem jakości i niezawodności, a każdy może cieszyć się zarabianiem pieniędzy tutaj, wypłacając zarobki w bezproblemowy sposób. Odpowiedzmy na to pytanie tutaj poniżej.

Bitcoin Pro to pierwsza giełda kryptowalut, której notowania i dane sprzedażowe były wyświetlane w terminalu Bloomberg. Co więcej, to pierwsza giełda kryptowalut, która pomyślnie przeszła audyt dowodów swoich rezerw gotówkowych. Giełda okazuje się być partnerem pierwszego banku kryptowalutowego. Jest to również jeden z wiodących serwisów na rynku, stale rozwijający się i zapewniający wygodne i funkcjonalne usługi.

Przez ostatni czas firmie udało się kupić kilka małych giełd i serwisów Bitcoin (zarabiać na Bitcoinie). Dany ruch pozwala jej jakościowo rozszerzyć granice swojego wpływu, rozprzestrzeniając go na terytorium Europy i Ameryki. Strona zapewnia ponad 50 aktywów. Działa tylko z sprawdzonymi monetami cyfrowymi. Tutaj nie zobaczysz mało znane waluty cyfrowe, które pojawiły się na rynku zaledwie wczoraj.

Oprócz popularnych Ethereum, Bitcoin, Dash, Litecoin, Ripple itp. firma pracuje również z tymi aktywami kryptowalutowymi, które zostały już uznane. Na przykład, można handlować w Iconomi, Augur, Monero, Zcash, Bitcoin Cash. W tym samym czasie firma obsługuje pieniądze fiat (dolar amerykański, jen japoński, dolar kanadyjski, itp.). Dla organizacji ważne jest, aby zapewnić swoim klientom niezawodną stronę, wdrażając dwuskładnikowe uwierzytelnianie i możliwość podłączenia specjalnych kluczy bezpieczeństwa Master Key lub PGPkey.

Bitcoin Pro to giełda, która wyróżnia się spośród innych wieloma zaletami: kompetentną i bardzo uważną obsługą, doskonałymi warunkami pracy, niskimi prowizjami na rynku, margin trading (dźwignia umożliwia zwiększenie dochodów), szybkością transakcji. Cały handel na giełdzie odbywa się na stronie w zakładce „Handel“: tutaj można korzystać z terminalu handlowego, wybierać pary walutowe z listy, tworzyć zlecenia.

Wygodny terminal TradingView już sprawdził się jako dobre narzędzie programowe z zaawansowanymi możliwościami do analizy technicznej rynku (wykres można otworzyć w dodatkowym oknie, można go przesuwać i skalować według własnego uznania, dostępne są również wskaźniki, elementy graficzne itd.)

Platforma jest uważana za idealną dla początkujących, ponieważ tutaj wszystko jest ułożone prosto, przejrzyście i logicznie, nie ma nic zbędnego, co mogłoby przeszkadzać w handlu. Jeśli posiadasz znaczną znajomość języka angielskiego, dobre doświadczenie handlowe na rynku kryptowalut, z pewnością możesz tu pracować i osiągać dobre wyniki. Wśród niedociągnięć giełdy należy wskazać fakt, że nie możesz handlować i wypłacać swoich zarobków bez weryfikacji.